W dniu 8.04.2017 r. odbył się turniej gry w bule „Gramy w Bule, czyli Integrujemy się” na nowo otwartym bulodromie. Choć aura nas nie rozpieszczała do turnieju przystąpiło 28 osób, reprezentujących kluby: UKS Subkowy, Petanque Kaliska, Klub Sportowy BorBul Borne Sulinowo, Towarzystwo Polsko-Francuskie Petanque Chojnice, oraz zawodnicy niezrzeszeni z Bornego Sulinowa i Czaplinka.
Turniej odbywał się systemem siedmio-rundowym czas rundy 45 min.
Na podium stanęli:
I miejsce Jędrzej Wyczling Tomasz Mackiewicz II miejsce Danuta Krużycka Anna Szubielska III miejsce Jerzy Panek Kamil Zaręba.