Mistrzostwa Polski Tripletów we Wrocławiu

Dnia 1 i 2. 06. 2024 r odbyły się Mistrzostwa Polski Tripletów we Wrocławiu. Nasi zawodnicy w składzie Bogusław Guzdek, Piotr Szelong, Bożenka Wrzeszczyńska i Halinka Wrigley rozegrali trudne mecze w niesprzyjającej pogodzie.

Mecze finałowe mężczyzn zakończone zostały wielkim sukcesem. Zespół w składzie Jan Neugebauer, Zenon Kopciowski (Kaliska) wraz z zawodnikami z Bornego Sulinowa Bogusławem Guzdkiem i Piotrem Szelongiem (BORBUL) zajął ostatecznie 9 miejsce otrzymując 1300 pkt rankingowych do klasyfikacji generalnej Polskiego Związku Sportowego.

Bożenka Wrzeszczyńska i Halinka Wrigley (BORBUL) w zespole z Mariolą Tyksińską (KS PUENTA SZCZECIN) zajęły 13 miejsce otrzymując po 150 pkt.

Na pocieszenie dodam że Nasze dziewczyny wygrały ze srebrnymi medalistkami tych mistrzostw.

Po turnieju był czas na zwiedzanie Wrocławia i smakowanie precli w towarzystwie wszędobylskich krasnali.