Turniej Borne nasze Borne

Kolejna udana impreza K.S BORBUL  to turniej „Borne nasze Borne”  który ociera się o historię miasta Borne Sulinowo dlatego też zwycięzcom nie zostały wręczone puchary i medale jak często bywa ale vouchery na strzelnicę. Nagrodzeni mają prawo w dowolnym terminie postrzelać z KBKaK, radzieckiej pepeszy, pistoletu TT czy Glocka. Ostra amunicja, odległość 25 i 50 m to nie lada wyzwanie.

I miejsce z kompletem zwycięstw zajął nasz Prezes Bogusław Guzdek grający z  kolegą klubowym Marianem Jarmondowiczem. Zespół spisał się świetnie wygrywając 7 rund na 7 możliwych w bardzo dobrym stylu dając przykład dobrej techniki, taktyki i odporności psychicznej. Kolejni na podium byli zawodnicy ze Starogardu Gdańskiego: Jędrzej i Izabela Wyczling, a miejsce III zajęli gracze ze Szczecina: Elżbieta Mędrek i Marek Rożniata.